,, Spokojený zákazník je součást firemního úspěchu "
Sem vložte podnadpis

Věc: DĚKOVNÝ DOPIS ZÁKAZNÍKA

Vážený pane jednateli, vážení,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování kolektivu pracovníků společnosti, kteří se tzv. od "A až do Z" podíleli na naší zakázce spojené s výměnou dřevěných oken a dveří za plastová v RD čp. 811, J. Hradec.

Jde zejména o jejich velmi aktivní, disciplinovaný přístup pro plnění akce a profesionální vystupování, které nepochybně přispěly jak k jejímu hladkému průběhu, tak i zdárnému dokončení, splnění. Akce byla realizována v době od 23.4. do 27.4.2018. Na zkušenosti z této úspěšné a poměrně rozsáhlé akce lze pro budoucí období navazovat a spolupráci případně i rozšířit.

Potencionálním zákazníkům, kteří budou o obdobných službách uvažovat a hledat spolehlivého dodavatele, tak VANELLUS Lightning s.r.o. jednoznačně doporučuji.

V našem případě jsme dodavatele vybírali z více společností a nabídky hodnotili podle vícero kritérií:

Při pohledu na kritéria jako je "kvalita (záruka) → cena→čas provedení→rozsah služeb→přístup k plnění" jsme lepšího dodavatele nevyhodnotili a jsme za to rádi.

Z pohledu majitele společnosti můžete být na zaměstnance, kteří se v našem případě realizací zabývali právem pyšný, neboť dobré jméno Vaší firmy jim bylo absolutní prioritou, nadevše.

Se srdečným pozdravem a přáním dalších úspěchů v činnosti, Kučerovi. Jindřichův Hradec

Vážení obchodní přátelé!

Jménem naší firmy bych Vám ráda poděkovala za skvělou realizaci výměny oken v našem školícím středisku ve Stráži nad Nežárkou. Jednalo se o poměrně rozsáhlou zakázku. Od úvodních jednání po samotnou výměnu oken vše probíhalo tak hladce a příjemně, že to bylo až neuvěřitelné. Komunikace v počátečních fázích jakož i samotné zaměření stavby fungovalo okamžitě, věcně, bez zbytečných slibů nebo prodlení. Cokoliv jsme domluvili, to proběhlo. Zástupce firmy  nám ve všem poradil, kdykoliv zvedl telefon a neobtěžovaly ho ani naše laické dotazy. Dokonce byl ochotný přijet se vzorky za námi do Prahy. Výsledkem této skvělé spolupráce při přípravě byla odborně provedená montáž a nádherný estetický výsledek. Vše jsme po několika málo dnech převzali ve výborné kvalitě, začištěné, uklizené, odvezené. Opravdu můžeme jen chválit a doporučovat. Vážíme si Vaší práce a děkujeme za spolupráci. Hana J., Thalia a.s. 

Věc: P O D Ě K O V Á NÍ realizačnímu týmu

Vážený pane majiteli firmy,

Jako objednatel - viz zak.číslo 14S1053 chci touto cestou p o d ě k o v a t členům realizačního týmu, kteří naší zakázku fyzicky provedli.

Jejich chování, přístup k práci, zodpovědnost a ochota řešit nenadálé problémy - v každém případě přesáhla naše očekávání.

Můžete být maximálně spokojený s takovými zaměstnanci. Prosíme proto, zda lze požádat o předání našeho uznání Vašim pracovníkům, jejichž jména neznáme. Přejeme Vaší firmě mnoho zdaru a podobně spokojených zákazníků jako jsme my.

Mnoho zdraví a osobní pohody Vám i celému kolektivu přejí do dalších let, Bezděkovi, J. Hradec

Dobrý den paní Šteflová,

teď ve čtvrtek a pátek jsme dělali okna. Chci vám touto cestou moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Hoši byli fakt moc šikovný a s jejich prací jsme naprosto spokojený. Jak říkal pan Ešner, nejlepší reklama je spokojený zákazník, tak u nás to určitě platí... I já na vás dostala doporučení od známého a jsem ráda, že jsme si vaši firmu vybrali.

Jinak ještě jednou velké díky.

S pozdravem a přáním pěkného večera

Ivana V.

   Dobrý den,chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašim dvěma pracovníkům, kteří dne 10.11.2017 provedli na našich domech montáž
2 ks kopulí.
Montáž byla provedena perfektním způsobem, velice rychle a odpovědně.Spokojení zákazníci
M. Jináček , K. Mráz
Veselí nad/Luž       
                            

Dobrý den ,

v pátek došlo v areálu firmy Bonavita k výměně oken v administrativní budově Každý den jednám s firmami různého zaměření a musím konstatovat , že kdyby s nimi byla spolupráce jako s Vámi , pracovalo by se mi daleko snadněji . Po stránce organizační naprosto bez chyb a přístup montážní party skvělý .

Děkuji za skvěle odvedený profesionální výkon a přeji firmě mnoho úspěchů v příštích letech .

S pozdravem Jiří Ratajský

BONAVITA spol . s r.o.

Dali jsme na výborné reference našich přátel a dlouho jsme se nerozhodovali, komu dáme naši zimní zahradu. Po krátké úvaze a osobní návštěvě technika u nás doma bylo rychle jasno. Zaměřeni, konzultace, výroba, montáž bez sebemenších námitek. Výborní a vlastni firemní montážníci, termín dodržen. 

Ivona Řeháková

"Kvalitní okna, hezký design - nadstandardní povrchové provedení pohledové části rámu, a v neposlední řadě příjemný přístup zaměstnanců i montážní party. Rád doporučím." Zdeněk Pech

Dobrý den,

přejeme Vám krásný nadcházející Nový rok 2019. Po celý rok přejeme firmě Vanellus mnoho spokojených zákazníků, stejně jako jsme byli my s manželem.

Mnohokrát děkuji  za rychlost, ochotu, odbornost při vyřizování naší zakázky a všem zaměstnancům děkujeme za práci  při realizaci prosklené stěny, dveří a oken v našem objektu.

manželé Hajdíkovi

Naprostá spokojenost. 

V prvé řadě bych chtěl poděkovat za profesionální přístup a za ochotu. Stavíme s manželkou novostavbu rodinného domu a nechali jsme si od firmy Vanellus navrhnout plastová okna včetně vstupních dveří. Od prvního setkání se zástupcem firmy panem Ešnerem probíhalo vše hladce - je velice vstřícný a ochotný kdykoli poradit a vše zařídit a domluvit. Následně po montáži přijel ještě technik, který nám okna seřídil, tak aby vše fungovalo a zároveň nám poradil, jak máme zejména o kování pečovat. Na stavbě jsme se setkali se spoustou dodavatelů, ale tento vstřícný přístup firmy vůči zákazníkovi je v dnešní době naprosto ojedinělý. A nejde jen o přístup firmy, ale i o kvalitní dodávané výrobky. Pokud se rozhodujete nad dodavatelem oken, můžeme s čistým svědomím rozhodně doporučit.

                                            Zdeněk Svoboda

Dobrý den

Rád bych poděkoval Vaší firmě za výborné provedení demontáže starých a montáže nových plastových oken ,která se uskutečnila tento týden 23-24.4 2019 u mě doma V Pelhřimově ... 

Rád bych tímto poděkoval montážním pracovníkům, kteří stará okna vymontovaly a následně nová okna namontovaly a celkově vše provedly velice dobře i co se týče zednických prací! Dále bych i poděkoval za celkové zpracování nabídky nových oken. Petr Parkan

Dobrý den,

chtěl bych Vám tímto poděkovat za nabídku, následnou realizaci a montáž oken a příslušenství.

Jednání s Vámi bylo příjemné a v naprostém pořádku.

Montážní parta udělala svoji práci perfektně dle našich požadavků a v domluvených termínech.

S vaší firmou jsem velice spokojen.

Dále prosím až budete mít cestu kolem, prosím zastavte se.

Potřeboval bych objednat ještě nějaké žaluzie a sítě do oken.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem 

Petr Novák

Dobrý den,
 
rád bych Vám i Vašim kolegům poděkoval za dosavadní spolupráci při realizaci stavby v Moravských Budějovicích.

Před samotnou poptávkou jsme opravdu pečlivě vyhodnocovali několik nabídek a Vaše nás zaujala nejen cenou ale především tím, že jste sami výrobci a my jsme se o tom mohli přesvědčit na vlastní oči nejen u Vás ale i na už dříve dokončené stavbě. Naprosto precizní práce byla Vaše, kde vše bylo směřováno k tomu abychom docílili hlavně oboustranné spokojenosti, a především bych chtěl vyzdvihnout různá navrhovaná řešení, která dopomohla k výsledku a o kterých jsme na počátku jako zadavatelé ani nevěděli. V neposlední řadě bych chtěl pochválit montážní pracovníky, kteří vše zvládli kvalitně v naprosto minimálním čase. Děkuji a přeji hezký den 

Roman Radoberský

Vážení,

touto cestou chci poděkovat fi Vanellus za dodání a montáž oken a dveří. Komunikace na vysoké úrovni, bezproblémová domluva. Pracovní nasazení montérů je více jak 100%. Precizní práce při dokončovacích pracích jakbysmet. Zaměření a následné poradenství, tipy, rady, jak, co a kde - nemělo chybu. Realizovali jsme a spokojenost je vysoká. Jediné co můžu trochu "vytknout", že chlapy si při práci ani neodpočinou a nechtějí podstrkované pamlsky, limo a už vůbec né pivo :) Věřím, že kvalita oken je alespoň na stejné úrovni jako lidičky, co kolem toho dělají

 Přeji velkou a úspěšnou budoucnost firmě Vanellus Lightning --
Sláva Rejthar 
PSČ 37831
Horní Pěna

Michal Strnad

Okna i dveře od Vanellus jsme si vybrali na základě doporučení a nemohli jsme udělat lépe. Počínaje poptávkou a rychlým vyřízením pí. Šteflovou, skvělé a pohodové chlapíky z montáže, až po málo vídaný přístup p. Ešnera.
- rychlé vyhotovení nabídky
- skvělá cena (poptáváno 12 firem)
- dobré rady při zaměření
- dodržení termínů montáže
- odborná montáž
Takže všem doporučuji!

Jenda Pihavek 
Výborná domluva, rychlost a fajn jednání


Eduard Klaner
Vřele doporučujeme. Férové jednání a dobrá cena. Dveře fungují báječně. Děkujeme